Yıldız Otogaz

A+ R A-

Kurumsal

e-Posta Yazdır PDF

 

2001 yılından itibaren faaliyet gösteren firmamız çalışma alanlarımız kısmında yer alan faaliyetleri devam ettirmektedir. Müşteriden aldığı güçle bugüne kadar bir çok başarılı çalışmaya imza atan YILDIZ OTOGAZ SİSTEMLERİ bugünde yarında çalışmalarına ve başarılarına devam etmekte ve edecektir.

Günümüz teknolojisiyle (bilgisayar) yüksek kaliteyi uygun fiyatla birleştiren politikamız sayesinde değerli müşterilerimize daha sağlıklı hizmet veriyoruz.

Halen Sefa Sirmen Sanayii sitesinde bulunan firmamız hedef olarak bir sonraki dönemlerde yerini büyütmek ve daha fazla eleman alarak hem istihdam hem de daha yüksek performanslı işler sunmayı tasarlıyor.

Kurumsal yapıya geçmeye hazır olan firmamız bu konuda da adımlarını küçük fakat reel olarak atmayı başarmıştır.

Ülkemize - bölgemize daha faydalı olabilmek adına YILDIZ OTOGAZ SİSTEMLERİ olarak yorulmadan çalışacağız.

 

ÇEVRE, SAĞLIK VE GÜVENLİK MÜKEMMELİĞİNE ADANMIŞ

SEÇ mükemmelliği vizyonumuz temel değerlerimiz olan bütünlük, güven, şeffaflık ve takım çalışması gibi unsurlar ile şekillen­miştir. Güçlü bir SEÇ kültürü şekillendirmemiz ve yeteneklerimizi, liderliğimizi ve sonuçlarımızı geliştirmemiz için insiyatif sahibi bir kafa yapısı geliştirmemizi sağlar. SEÇçalışanlarımız ve hissedarlarımız için sürdürebilir değeri maksimize etmek için tüm çalışma gücümüzün harekete geçmesini bozulmaz bir sorumluluk olarak temsil eder.

Bizim SEÇ Politikamız duraksamaz:

“Yaptığımız her işte, sağlık, emniyet ve çevre alanlarında örnek olmayı hedefliyoruz”

 

SEÇ TEMEL İLKELERİ

. İnsan hayatına herşeyin üstünde değer vermek.

. Çalışma Sahamızdan çıkan israf, emisyon ve atıklar gibi olumsuz çevresel etkileri en aza indirmek ve çevreyi korumak için çabalıyoruz.

. Yıldız OTOGAZ’ın hedefi olan 0 iş kazası, 0 yaralanma ve 0 meslek hastalığını başarmak için çalışanlarımızı teşvik edici bir çalışma ortamı ve eğitimler ile motive ediyoruz.

. Sağlık ve güvenlik risklerini tanımlamak ve ortadan kaldırmak için birlikte devamlı çalışıyoruz.

. Ürünlerimizin kullanımı ve çoklu faydalarını arttırmak için müşterilerimizin dizayn ve üretim yeniliklerine güvenli ve güve­nilir ürünlerle yardım ediyoruz.

Çalışanlarımızın hem işyerinde hem de özel hayatlarında sağlık, emniyet, çevre ile ilgili farkındalığı yüksek bir hayat biçimi edin­meleri için yüreklendiriyoruz.

Bulunduğumuz camianın değerli bir üyesi olabilmek için çalışıyoruz.

 

SEÇ POLİTİKAMIZI DESTEKLEMEK İÇİN, BİZLER:

. Uzun vadeli hissedarlık ilişkileri kurmak ve sürdürülebilir SEÇ gelişmeleri e değerleri üretmek için, açık ve şeffaf iletişimi büyütmeye çalışıyoruz.

. Kanuna uygun şekilde ve mümkün olan yerlerde kanunun ötesinde kendi SEÇ standartlarımızı uyguluyoruz.

. Endüstrinin en iyi uygulamalarını ve efektif yönetim sistemlerini uyguluyor, yaratıcı teknolojileri geliştiriyoruz.

. Yöneticilerimizden SEÇ’e sahip çıkmalarını ve SEÇ’e olan bağlılıklarını açık bir şekilde açıklamalarını talep ediyoruz.

 

Saygılarımızla

Turgut YILDIZ

 

Anket

BİZE NASIL ULAŞTINIZ ?

Hızlı İletişim

 

Adres:  SEFA SİRMEN SANAYİ SİTESİ E BLOK NO:37 İZMİT KOCAELİ

e-Posta:  info@yildizotogaz.com.tr